iOS 6, dağıttı!

Yazılım güncellemesini kullanıcılara kabul ettirme konusunda iOS 5 ile rekor kıran Apple, iOS 6 ile bu rekoru yerle bir etti.

iPhone, iPad ve iPod hayranlarının uzun süre merakla beklediği iOS 6, yayınlandığı tarihten bu yana 1 hafta geçti ve bu kısa süre içerisinde devasa bir ilgi gördü. Kullanıcıların yazılım güncellemelerine ürkerek baktığını biliyoruz, çünkü yeni yazılılar beraberinde mutlaka bir takım sorunlar da getirir. iOS 6 da harita sorunlarına rağmen büyük bir ilgi görerek, iOS 5′e oranla yüzde 112 gibi büyük bir oranla daha fazla indirildi.

iOS 6′daki yeniliklerle birlikte bazı application’ların düzgün çalışmadığını da gördük. Ben de iOS 6′ya yükselttiğim cihazımda bir takım sorunlar yaşıyorum, umarım Apple bu sorunları bir an evvel giderir. Benim kendi yaşadığım application sorunlarının başında YouTube, PE-Fotolr ve Haritalar geliyor.

Bakalım ilerleyen günlerde iOS 6′daki bu dev çıkış devam edecek mi?

PhpHocam Video. Teknoloji hakkında bilmek istediğiniz herşey! Yazılım ve teknoloji dehalarından seminerler, motivasyon konuşmaları ve dahası için tıklayın…

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>